У Луцькому НТУ відбувся черговий ректорат

Сьогодні, 6 лютого, у Луцькому національному технічному університеті відбувся черговий ректорат під головуванням ректора вишу Савчука Петра Петровича.

Зокрема, проаналізували питання функціонування вишу та обговорили заплановані поїздки на робочі заходи.

Також підбили підсумки з проведення «Комплексної планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки».

Крім того оголосили, що днями для працівників університету стартуватимуть курси офісних програм.

Йшлося і про планування важливого заходу, що відбудеться вже цієї суботи, 10 лютого – урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам Луцького НТУ. Додамо, що дійство розпочнеться о 12:00 у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

На завершення Петро Савчук привітав з днем народження декана факультету будівництва та дизайну Олександра Бондарського.