У Луцькому НТУ відбувся тренінг для молодих вчених

Молоді вчені Луцького національного технічного університету заслухали тренінг на тему «Участь у держбюджетних та госпдоговірних НДР як шлях становлення та росту науковця», модератором якого був доцент кафедри галузевого машинобудування Сергій Шимчук.

Так, науковцям розповіли про особливості написання наукових проектів, принципи їх фінансування на загальнодержавному рівні та шляхи реалізації наукових ідей через конкурсний відбір.

Крім того, Сергій Шимчук наочно пояснив присутнім, як заповнювати проектні заявки та роз’яснив особливості оформлення робіт для участі у конкурсному відборі.

Насамкінець Сергій Шимчук провів інтерактивну командну гру ідея якої полягала у генеруванні теми для проекту, написання мети та представлення. Загалом захід відбувся в творчому та командного духу.

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції