У Луцькому НТУ відзначили кращих StartUp-ерів

В Луцькому НТУ завершився конкурс StartUp проєктів. Його метою було популяризувати та стимулювати інноваційну, дослідницьку і наукову діяльність молодих вчених та студентів, а також сприяти їхньому творчому самовдосконаленню і максимальній самореалізації.

На конкурс було подано 16 проєктів, з яких експертне журі обрало 3 найкращих. З нагоди Дня науки переможці презентували свої розробки та ініціативи і були відзначені керівництвом ЛНТУ дипломами та сертифікатами для реалізації своїх проектів.

Так, у трійку кращих увійшли:

? 1 місце – «Екологічно безпечний пакувальний матеріал». Автор: Марія Бандура, керівник Гулай Ольга Іванівна д.пед.н., професор кафедри матеріалознавства;

? 2 місце – «Грунт укріплений цементом для будівництва автомобільних доріг, тротуарів та велодоріжок», Автори: Ярослав Панасюк, Тарас Прадійчук керівник Панасюк Ярослав Ігорович, к.т.н., доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії;

? 3 місце – «Технологія виробництва органічних багатошарових чипсів». Автори: Ірина Клавака, Юлія Полюхович, керівник Дударєв Ігор Миколайович, д.т.н., професор кафедри технологій і обладнання переробних виробництв.

Автори стартап-ідей розповіли про особливості власних розробок, обґрунтували економічну вигоду та унікальність проектів, поділилися планами та подальший розвиток ініціатив та їх реалізацію.

Окрім переможців, подяки за участь у конкурсі вручили усім ініціативним науковцям та студентам ЛНТУ.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції