У Луцькому НТУ відзначили науковців та обрали найкращу кафедру року

У Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте засідання науково-технічної ради, під якого було нагороджено науковців ЗВО почесними грамотами і відзначено найкращу кафедру року.

Особливої святковості заходу надало колоритне вбрання науково-педагогічного колективу університету, адже цього дня в Україні відзначають ще й День вишиванки. Тож у гарному настрої і в барвистому строї, викладачі ЛНТУ постали для отримання заслужених винагород.

Привітала колектив ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона зазначила, що попри чимало викликів, які стоять сьогодні перед сферою освіти та науки, працівники університету продовжують натхненно вдосконалюватися і розвивати потенціал ЗВО.

«Сьогодні від університетів вимагаються мегазусилля в освітньому напрямку, в науковому, у співпраці з підприємствами, розвитку дуальної освіти... Нам не вистачає часу, щоб забезпечувати ті вимоги, які сьогодні є, за існуючого фінансового забезпечення. Усі захисти дисертацій ми робимо, перш за все, для того, аби розвивати себе і надзвичайно приємно, що цього року в нас є стрімкий показник зростання захисту докторських і кандидатських дисертацій. Я безперечно вдячна новим докторам наук, кандидатам, тим людям, які продовжують вдосконалюватися і вражати своїми напрацюваннями. Я зичу вам бажання і мотивації зробити ще більше», - наголосила ректор.

Ірина Вахович також поділилася із колегами планами та перспективами у розбудові ЛНТУ. Зокрема, розповіла про додаткове фінансування, яке невдовзі отримає університет від партнерів; про серйозну підтримку ЗВО в усіх починаннях від обласної влади; реалізацію проекту з модернізації спорткомплексу та будівництва нового стадіону; перспективи розбудови «Меридіану» та створення  сучасного інтерактивного музею науки.

Своєю чергою, із вітальним словом звернувся до присутніх проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний. Він висловив захоплення тими науковими показниками, які сьогодні демонструють і науковці і студенти Луцького НТУ та подякував їм за сумлінну і нелегку працю.

«Сьогодні тут зібралися ті люди, які щоденно штовхають науку вперед, підвищують потенціал нашого університету і дуже приємно спостерігати за стрімким зростанням наукових показників нашого ЗВО та за творчим зростанням кожного з вас і наших студентів. Приємно бачити відкриття наукових і навчальних лабораторій, освітніх програм, також вселяє надію розвиток співпраці з підприємствами та бізнесом. Ми пишаємося нашими студентами, бо за показниками цього року ми уже маємо більше 30 перемог на ІІ етапі Всеукраїнського студентського конкурсу наукових робіт. Тому я впевнений, що з такими викладачами ми зможете підняти наш університет і зробити його потужним центром та полюсом росту Волині», - зазначив проректор.

Після вітальних промов свої заслужені відзнаки та заохочення за вагомий внесок у розвиток національної освіти, зміцнення науково-технічного потенціалу університету, високий професіоналізм , особливі наукові досягнення та з нагоди Дня науки отримали декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук та доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Олександр Повстяний.

Крім того, особливого статусу сьогодні набула кафедра будівництва та цивільної інженерії, яка за результатами діяльності останнього року стала найкращою та впевнено обійшла колег із великим відривом.

Окрім того, що колектив кафедри і її завідувача Ольгу Ужегову відзначили грамотами та подарували символ науки – Сову, ректор ЛНТУ Ірина Вахович підписала сертифікат на суму 10 тисяч гривень на розвиток кафедри та реалізацію актуальних проектів.

«Мені шалено пощастило очолювати кафедру БЦІ і що така кафедра є у нашому університеті. Їй три роки, але ми маємо дуже довгу історію, гарні традиції, прекрасний колектив. Саме завдяки тому, що ми така велика кафедра, ми можемо досягати значних успіхів. Я сподіваюся, що вашу довіру ми виправдаємо і гідно впораємося із тими викликами, які стоять перед нами», - подякувала завідувач кафедри.

Згодом почесні грамоти очільниця ЛНТУ вручила науково-педагогічному колективу із усіх факультетів та побажала кожному стрімких злетів та максимальної реалізації.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Переглянути більше фото можна тут: