У Луцькому НТУ – засідання вченої ради

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання вченої ради. На розгляд колегіального органу університету було винесено шість питань та «Різне».

Зокрема, присутні на засіданні розглянули питання про роботу та перспективи розвитку факультету комп’ютерних та інформаційних технологій. Про діяльність факультету доповів заступник декана ФКІТ Анатолій Ткачук. Він розповів про кількість науково-педагогічних працівників факультету, динаміку зарахування абітурієнтів на навчання та успішність студентів, поінформував про наукову діяльність та проведені і заплановані заходи.

Згодом про стан співпраці університету з роботодавцями та випускниками прозвітувала в.о.завідувача відділу забезпечення якості освітнього процесу та акредитації проф. Олена Кузьмак. Вона розповіла, що кафедрами факультетів заключено низку договорів про співпрацю з роботодавцями; систематично відбуваються громадські обговорення освітніх програм, до яких залучаються професіонали-практики та випускники; роботодавці надать рецензії-відгуки на ОП та активно беруть участь у нарадах та зустрічах, ініційованих кафедрами. Відтак, укладено низку договорів про проходження практики та договорів на виконання госпдоговірних тематик тощо. Діяльність у цьому напрямку члени вченої ради визнали задовільною, утім окреслили шляхи вдосконалення та активізації співпраці із роботодавцями і випускниками ЗВО.

Крім того, підняли на засіданні питання підготовки науково-педагогічних кадрів, роботи аспірантури і докторантури, про що доповіла в.о. начальника відділу аспірантури і докторантури доц. Інна Боярська. Під час обговорення були відзначені позитивні сторони в діяльності відділу, це зокрема: ліцензовано 9 спеціальностей для підготовки докторів філософії; забезпечується робота 5 спеціалізованих вчених рад, створюються разові спеціалізовані вчені ради та проводяться захисти дисертаційних робіт; збільшується кількість аспірантів; проводиться моніторинг якості окремих освітньо-наукових програм; створено електронну систему відомостей та започатковано організацію роботи аспірантів на платформі Moodle, та інше. Разом з тим, вчена рада звернула увагу на посиленні діяльності та підвищенні якості й ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру і докторантуру.

Насамкінець, вчена рада затвердила низку положень та рекомендувала до друку перелік навчальних посібників , монографій та наукових журналів.

Відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1855297421290966