У спорткомплексі ЛНТУ відкритий чемпіонат із плавання

27-28 квітня у спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбуваються відкритий чемпіонат із плавання, в якому беруть участь близько 300 спортсменів з різних міст. Захід відбувається з ініціативи кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» й Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради.

ФОТОФОТО

ФОТОНаразі студенти готуються до всеукраїнської спартакіади, тому в університеті вирішили провести проміжні змагання, щоб спортсмени мали додаткову можливість підготуватися.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

На урочисте відкриття змагань завітали: ректор Луцького національно технічного університету Ірина Вахович, директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий, а також голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. Вони побажали учасникам хороших виступів та результатів і закликали плавців пам’ятати, що ці змагання відбуваються завдяки захисникам, які відстоюють нашу країну на фронті.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

Після вітальних слів спортсмени приступили до запливів. Найкращі з них будуть представляти Луцьк та Волинь на всеукраїнських змагання.

ФОТОФОТО

ФОТОФОТОФОТО