У стінах Луцького НТУ відбувся ректорат

Сьогодні, 13 лютого, у Луцькому національному технічному університеті відбувся черговий ректорат під головуванням ректора вишу Савчука Петра Петровича.

Зокрема, було проаналізовано рівень підготовки заходу, що відбувся 10 лютого у стінах Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка - урочисту церемонію з нагоди випуску магістрів Луцького національного технічного університету, обговорили різноманітні питання функціонування вишу та планові поїздки на робочі заходи.

Крім того, присутнім наголосили, що курси офісних програм для працівників університету вже стартували.

Також йшлося про планування актуального заходу, що відбудеться 27 березня, а саме День відкритих дверей Луцького національного технічного університету. Детальніше захід буде проанонсовано згодом.

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Олександра Містюк