11-14.12.2023 у Вроцлав Тех відбулась завершальна конференція за проєктом «Зелена трансформація українських університетів» (GTUA - Green Transition in Ukrainian Universities), партнерами якого є консорціум з 7 університетів України та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Формування такого консорціуму та реалізація завдань проєкту відбувалась за підтримки Польського національного агентства з академічних обмінів (NAWA) та командного лідера - Вроцлавської політехніки.

ЛНТУ представляли професор Наталія Вавдіюк та доцент Наталія Корецька.

Проект

Ключові результати  щодо підтримки зелених трансформацій в українських університетах.

• Розроблено зелені стандарти для ЗВО України у сфері освіти та наукової діяльності, зеленого кампусу в мережі Unite!
  • Апробовано зелені стандарти ЗВО, проведено оцінку процесу впровадження зелених стандартів в Луцькому національному технічному університеті. Проведено експертну оцінку Зелених стандартів в ЗВО України під керівництвом НАЗЯВО.
Проект
  • 8 осіб з ЛНТУ та понад 60 осіб з ЗВО України взяли участь в 2-тижневій літній школі «Зелені технології для розвитку суспільства України». Отримані навички будуть застосовуватися в процесі реконструкції та модернізації промисловості та інфраструктури України.
  • Unite! система мікрокредитів для українських партнерів. Розроблено 3 мікро-кредитних курси з зеленої трансформації у відкритому доступі на електронній платформі навчання.