Учасникам Pole StartUp Summer School  вручили сертифікати в ЛНТУ

19-24 червня в ЛНТУ відбулася Pole StartUp Summer School організована в межах діяльності Pole StarUp Incubator у партнерстві з Волинською обласною малою академією наук, Луцькою міською радою, ГО Інститут транскорднних ініціатив, YEP Incubators та Українським фондом стартапів. Так, по завершенню основної частини, ректор ЛНТУ Ірина Вахович, директор Волинської обласної МАН Тетяна Михайлюк та директор БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода привітали юних стараперів із успішним проходженням навчання та вручили сертифікати з подарунками.

фотофото

Варто зазначити, що даний захід відбувся в рамках проєкту "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти - AccEnt", що фінансується органом Європейського Союзу Європейський інститут інновацій та технологій: розбудова інноваційного потенціалу для вищої освіти.

фотофотофотофотофото

Навчання у школі пройшли понад 20 слухачів Волинської МАН, Волинського наукового ліцею та Луцьких шкіл пройшли курс неформальної освіти з основ інноваційного підприємництва та управління стартап проєктами. Усього учасники представили 8 стартап-проєктів на 2 рівнях - базовий рівень, а також preseed stage з обгрунтуванням бізнес моделі.

фотофото

За результатами Pole StartUp Summer School для усіх 8 команд буде проведено окремі спеціалізовані інкубаційні сесії у ЛНТУ.