Участь економістів у благодійній акції до Дня Святого Миколая!

Напередодні свята Дня Святого Миколая, 18 грудня 2020 року, студенти бакалаврату та магістратури спеціальності 051 Економіка, груп ЕКм-11 та ЕК-41, а також викладачі кафедри економіки стали учасниками благодійної акції «Хвиля добра», яка відбулася поблизу «сонячної» кав’ярні-кондитеріі? «Старе місто» з метою збору коштів на лікування сімнадцятирічної Альбіни Ярмолюк, яка має важку хворобу.

До акції також долучилося чимало небаи?дужих гостеи?, волонтерів та друзів Альбіни Ярмолюк, аби показати, що творити добро можуть усі, а допомога і підтримка у такіи? справі дуже важлива.

Протягом двох останніх місяців сонячні дітки, школярі, студенти коледжів та волонтери готувалися до благодійного ярмарку: пекли смаколики, виготовляли новорічні іграшки та прикраси, малювали картини, листівки власноруч.

Лариса Новосад та Олена Мельник (дві співвласниці кав’ярні та мами особливих діток) зазначили у виступі, що благодіи?на акція «Хвиля добра» набрала потужних обертів, так як до неі? долучилася велика аудиторія лучан і не тільки, які підтримали проект фінансово та своєю присутністю.

Слід зазначити, що активна участь студентів у цьому заході дозволила паралельно розглянути практичні аспекти розвитку соціально відповідального бізнесу в рамках вивчення дисциплін «Організація та розвиток власного бізнесу» для студентів бакалаврату та дисципліни «Соціальна відповідальність» для студентів магістратури.

Наразі усі бажаючі також можуть долучитися до цієї акції, адже святкова ярмарка триватиме у кав’ярні «Старе місто» за адресою: вул. Драгоманова, 11, де Вам завжди будуть раді її власники - «сонячні» хлопці зі синдромом Дауна, які в теперішній складний час також активно замаються благодійністю.

Антоніна Гордійчук

доцент кафедри економіки