Технології – це наша суперсила. Вони надають нам безпеку, комфорт, ефективність і розваги. Ми працюємо з інноваціями, новинами та оновленнями, прив'язаними до наших пристроїв у постійному стані підключення. Знайти баланс між нашим цифровим життям і сутністю нашого існування є надзвичайно важливим, як ніколи раніше – не лише з точки зору особистого стану, але й із соціальної та глобальної точки зору.

самітсаміт

11-12 червня студентки другого курсу освітньої програми "Кібербезпека" Луцького національного технічного університету, Бойко Ольга та Полозова Софія, взяли участь у дводенному заході "The Perspektywy Women in Tech Summit 2024", який залишив незабутні враження.

Захід об'єднав багатьох жінок з різних країн світу. Учасники мали можливість обмінюватися досвідом, ідеями, розробками, а також шукати інвесторів та працівників. Саміт пропонував унікальні можливості для професійного зростання та розширення мережі контактів.

самітсаміт

Баланс між технікою та життям – це відновлення контролю над нашим життям, суспільством, наукою, бізнесом та інноваціями, і використання технологій як інструменту для підвищення потенціалу та досвіду, а не домінування над ними. Жінки в STEM, Tech & IT прагнуть забезпечити цей баланс, сприяючи сталому розвитку нових технологій, зважаючи на нейрорізноманіття, інклюзію та рівні права для всіх.

На саміті виступали представники різних організацій, ділилися своїм досвідом та кар'єрними шляхами. Учасники мали можливість брати участь у воркшопах, що сприяло їхньому професійному розвитку.

самітсаміт

Саміт також відзначився теплою, дружньою атмосферою та підтримкою, що надихає на подальший розвиток у IT галузі. Участь у таких заходах не тільки підвищує професійний рівень, але й сприяє особистому зростанню та встановленню нових контактів у галузі.

Вітаємо наших студенток із чудовим досвідом та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності!

саміт