Перейти до основного вмісту

Участь викладачів кафедри обліку і аудиту у Всеукраїнському онлайн форумі

16 грудня відбувся Всеукраїнський онлайн-форум «Викладачі 4.0:Ефективні підходи для дистанційної освіти», у якому взяли участь доценти кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна, Ірина Ткачук, Наталія Тлучкевич, Наталія Голячук. Організатори заходу: ServierUkraine, UGEN, CSRUkraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

З вітальними словами до учасників форуму виступили Марина Саприкіна (голова правління Центру «Розвиток КСВ») та Фредерік Фуйю (генеральний директор Серв’єУкраїна). Учасниками панельної дискусії «Виклики для вищої освіти 2020» були Марина Попатенко (заступниця Міністра молоді та спорту України), Олег Шаров (генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України), Ольга Шилова (керівниця відділу управління персоналом Серв’є Україна), Андрій Гожик (директор науково-методичного центру організації навчального процесу КНУ імені Тараса Шевченка).

Лайфхаками про те, як знайти рішення проблеми в групі та що таке фасилітація і як вона допомагає у груповій роботі ділилися Ольга Лущик (фасилітаторка, сертифікована психоконсультантка, НЛП-майстер і бізнес-тренерка центру бізнес-навчання GOLDENSTAFF), Діна Волинець (стратегиня та аналітикиня соціальних змін, сертифікований коуч, тренерка, фасилітаторка, член Міжнародної асоціації фасилітаторів (IAF)), Альона Гребеннікова (кандидатка економічних наук, доцента Національного університету біоресурсів і природокористування України).

Що мотивує студентів, як знайти власну мотивацію та як впливає на покоління Z особистість викладача розповіли Наталія Романенко (організаційний коуч, бізнес-тренерка, засновниця BusinessCoachingSchoolUA) та Світлана Булгакова (академічна директорка школи DEClifeschool,професійний коуч та фасилітаторка).

Що таке поведінкові моделі або як застосувати метод DISC в дії для успішного спілкування повідомили Алла Кошевець (керівниця відділу тренінгів та навчання Серв'є Україна) та Олена Братель (кандидатка філологічних наук, віцепрезидента Асоціації іспаністів України).

Чому майндфулнес – це необхідність та про практики для підтримки ментального здоров'я викладачів і студентів розповіли Вікторія Шум (засновниця EQLab, експертка з розвитку емоційного інтелекту) та Михайло Бойченко (психолог, сертифікований викладач практику свідомленості mindfulness, керівник центру «LifeInFlow»).

Секретами як стати майстром тайм-менеджменту, лайфхаки персональної ефективності та управління часом поділилися Марія Насєдкіна (консультантка з питань управління в громадському секторі) та Ваче Давтян (підприємець, бізнес тренер, засновник «Школи розвитку лідерів LeaderWay»).

Щиро вдячні спікерам та організаторам онлайн-форуму за актуальні та цікаві доповіді.

 

Ірина Ткачук,

доцент кафедри обліку і аудиту