На національний етап ІІ Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine) Волинська обласна МАН зареєструвала 55 проєктів екологічного спрямування у семи категоріях: «Наука», «Бізнес», «Робототехніка», «Креативне письмо», «Музика», «Мистецтво», «Короткометражний фільм», - повідомляють в Академії.

конкурс

До національного фіналу «GENIUS Olympiad Ukraine» відібрані проєкти учнів закладів загальної середньої освіти восьми територіальних громад Волині, Нововолинського та Волинського наукових ліцеїв Волинської обласної ради, вихованців чотирьох закладів позашкільної освіти.

Двом переможцям відбіркового етапу на GENIUS Olympiad Ukraine вдалося гідно представити свої проекти, виконані під керівництвом викладачів ЛНТУ.

Так, к.е.н., доц. Ірина Абрамова є науковим керівником Мартинюка Михайла (учня КУ «Волинська обласна МАН», КЗ ЗЗСО «Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради») та к.е.н., доц., завідувач кафедри маркетингу Ірина Лорві є науковим керівником Софії Михалевич (учениці КУ «Волинська обласна МАН», КЗЗСО «Луцький ліцей - 9 Луцької міської ради»).

У цьому сезоні планується, що 50 юних геніїв будуть представляти Україну на Міжнародному етапі конкурсу, який відбудеться у червні 2023 року у США.

Вітаємо наших переможців та їхніх наукових наставників і бажаємо успіхів у фіналі ІІ Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine)!