Учнів старших класів запрошують взяти участь в Школі бізнесу Луцького НТУ

Кращих волинських та рівненських учнів запрошують взяти участь в Школі бізнесу Луцького національного технічного університету.

Це короткоосвітня програма для учнів 10-11 класів Волинської та Рівненської областей, під час якої вони матимуть змогу відчути себе студентами університету, під час професійних тренінгів  зрозуміти основи маркетингу, тайм-менеджменту, побувати в ролі європейських експертів, навчитися управляти власними фінансами та спробувати себе у ролі підприємця.

Окрім тренінгів, на учнів чекає неформальна зустріч зі студентським активом факультету, а також екскурсії на провідні підприємства Луцька.

Учасники будуть проживати в гуртожитку Луцького НТУ. Організатори забезпечують кави-брейки. Нагородження відбудеться у Волинській обласній раді.

Участь безкоштовна.

Для участі в школі потрібно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/CgsEBnBBOXu0fkY42.

Телефон для контактів – 38(095)658 – 45 - 24.