27 жовтня 2023 року на базі кафедри автомобілів і транспортних технологій відбувся важливий захід: відкрита лекція з представниками провідних підприємств автомобільної галузі.

У заході взяли участь студенти спеціальностей 275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) та 274 Автомобільний транспорт. Ця подія стала унікальною можливістю для майбутніх фахівців здобути неоціненний досвід та знання безпосередньо від практикуючих спеціалістів.

Атт

Лекцію відкрив завідувач кафедри Василь Онищук, який висловив слова вдячності за участь і підтримку представників бізнесу в освітньому процесі, а також представив гостей – висококваліфікованих фахівців своєї справи.

Серед лекторів були Тетяна Войтович, фахівець з розвитку бренду роботодавця в компанії BusMarket Group, Володимир Кухта, керівник ТОВ «Bosh service Автодром Луцьк», та Володимир Волинчук, директор ТОВ «Тавояр». Кожен з них поділився унікальним досвідом та практичними знаннями у своїй галузі, що безумовно стане в нагоді студентам у майбутньому.

АттАттАтт

Володимир Кухта поділився досвідом роботи автосервісу Bosh service Автодром Луцьк, наголосивши на важливості інтеграції молодих спеціалістів в команду. «33% наших співробітників – це випускники, які тільки закінчили навчання», - підкреслив Володимир.

Володимир Волинчук розказав про виклики та особливості роботи транспортного підприємства під час військового стану та здійснення міжнародних перевезень.

АттАттАтт

Тетяна Войтович зосередила увагу на транспортно-складській логістиці компанії BM Parts, розкриваючи тему інновацій та ефективності в цій галузі.

АттАттАтт

Лекція пройшла в атмосфері активного діалогу і обміну досвідом. Студенти мали можливість поставити питання професіоналам, отримавши відповіді та рекомендації від провідних фахівців галузі.

На завершення лекції важливі слова вдячності були висловлені деканом факультету Ігорем Мурованим та завідувачем кафедри Василем Онищуком. Вони підкреслили значимість проведеного заходу для розвитку професійних навичок студентів і висловили свою вдячність лекторам за їхній внесок у освітній процес та розвиток майбутнього покоління спеціалістів.

АттАттАтт

Ця подія стала чудовим прикладом продуктивної взаємодії між університетом, студентами та роботодавцями, створивши міцний зв'язок для подальшого професійного розвитку та кар'єрного зростання наших студентів.

Ми вдячні всім учасникам за активність, ентузіазм та бажання розвиватися. Впевнені, що отримані знання та досвід стануть вагомим внеском у майбутні успіхи наших студентів.

Дякуємо всім за участь і чекаємо на нові зустрічі та події!

Василь Онищук, завідувач кафедри АТТ