У рамках співпраці кафедри автомобілів та транспортних технологій з провідними представниками автомобільної індустрії, на факультеті ФТМІ з’явилася можливість зануритися в світ інноваційних технологій підвісок завдяки експертам з компанії BM Parts та їхньому спеціальному гостю з компанії BILSTEIN.

Петро Бойко, директор BM Parts, поділився зі студентами важливими відомостями про діяльність компанії, підкресливши, що BM Parts постійно прагне бути на передовій технологічного прогресу та інновацій в автомобільній галузі, забезпечуючи якість і доступність своїх товарів для різних сегментів ринку.

Захід, присвячений темі «Технології підвісок BILSTEIN. Пневматичні підвіски», зібрав студентів спеціальностей «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

ФТМІФТМІФТМІФТМІ

Директор BM Parts Петро Бойко та представник компанії BILSTEIN виступили перед студентами, представивши глибокий огляд:

• Про компанію: Історія успіху BILSTEIN та її вплив на світовий ринок підвісок.
  • Конструкції та технології амортизаторів BILSTEIN: Огляд передових розробок і інновацій в області амортизаційних систем.
  • Асортимент BILSTEIN: Знайомство з різноманітністю продуктів компанії, їх особливостями та застосуванням.
  • Типові пошкодження амортизаторів та рекомендації з монтажу: Практичні поради та професійні рекомендації для ефективного використання і обслуговування.
  • Пневматичні підвіски: Особливості та переваги пневматичних підвісок, деталі монтажу та експлуатації.
ФТМІФТМІФТМІФТМІ

Освітній захід супроводжувався конкурсами, в ході яких студенти мали можливість продемонструвати свої знання та навички, а також змагатися за цінні призи.

Цей захід є чудовим прикладом плідної співпраці між академічними установами та представниками бізнесу, що дозволяє студентам отримувати актуальні знання та практичні навички, необхідні для їхньої майбутньої кар'єри в автомобільній індустрії. Ми вдячні BM Parts та BILSTEIN за цю унікальну можливість та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Василь Онищук, завідувач кафедри АТТ

Відділ іміджу та промоції