Лише один студент Луцького національного технічного університету (бакалаврат, магістратура, аспірантура) матиме можливість протягом 5 місяців навчатись в Університеті Вітовта Великого!

Навчання

Дедлайн подачі документів – 20 грудня.

Розмір стипендії: 1050 євро/міс.

Витрати на дорогу – 180 євро.

Більше інформації про студентський обмін та процедуру подачі документів можна знайти на сайті Університету.

Перелік необхідних документів:

1. Копія закордонного паспорту

2. Академічна довідка з вказаним середнім балом (Transcript of Records)

3. Сертифікат про знання англійської мови (21 грудня о 10:00 в 216 аудиторії відбудеться здача тесту на рівень знання англійської мови) .

4. Навчальна угода

Перелік курсів для заповнення Навчальної угоди можна знайти на сайті Університету

Скановані документи необхідно надіслати на електронну скриньку: inter_ldtu@ukr.net та принести паперовий варіант у відділ міжнародних зв’язків в каб. 220 до 20 грудня 2022 року.

Важливо: потенційні апліканти повинні фізично перебувати в Україні!

Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану при подачі заявки.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо обміну студентами, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами inter_ldtu@ukr.net