30.04.2024 була організована пізнавальна лекція від Молодіжного центру Волині (МЦВ) менеджером з комунікацій Нікою Міщук. Ніка ґрунтовно розповіла про програму UPSHIFT студентам спеціальностей Логістика, Підприємництво та бізнес-адміністрування, Публічне управління та адміністрування за бакалаврським та магістерським рівнями.

Вона акцентувала увагу, що програма UPSHIFT спрямована на підлітків та молоді, які мають інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті та хочуть їх реалізувати. На програму UPSHIFT можуть подаватися підлітки та молодь віком від 14 до 24 років. Учасником UPSHIFT можуть стати ті, хто прагне позитивних змін у своїх громадах.

ПТЛ ПТЛ

Менеджерка з комунікацій зазначила, щоб взяти участь у програмі потрібно створити молодіжні команди, які об’єднані навколо проблеми, яку вони хочуть вирішити. Важливо, що на вході UPSHIFT не працює з готовими рішеннями: вся програма побудована таким чином, щоб молоді люди навчилися крок за кроком проходити шлях від «ми бачимо проблему» до «у нас є рішення». При цьому велика увага приділяється креативності та пошуку нестандартних рішень.

ПТЛПТЛ

Команда може складатися із 3-5 однодумців. Цікаві проєти будуть запрошені до участі в навчальному буткемпі UPSHIFT, команди пройдуть навчання за спеціальною методологією, отримають менторську підтримку та фінансування для втілення своїх проєктів. З 2018 до кінця 2023 року роботи програми в Україні здійснені 98 наборів на програму, 767 проєктних ідей отримали фінансування для реалізації, 925 молодіжних команд взяли участь у програмі.

На заході були присутні професор Оксана Полінкевич, професор Любов Ліпич, доцент Максим Войчук.

Наостанок, здобувачів запросили до формування команд та реалізації власних проєктних ідей.

Завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич