Перейти до основного вмісту

Дотримання здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками принципів академічної доброчесності є пріоритетними у процесі забезпечення якості освітнього процесу.

8 листопада 2023 року для здобувачів, які навчаються за освітніми програмами «Цивільна безпека» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня, була проведена лекція на тему «Академічна доброчесність: принципи реалізації та відповідальність» у змішаному форматі.

Доброчесність

Мирослава Купира, провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування і акредитації, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького національного  технічного університету звернула увагу присутніх на те, що основними проявами академічної недоброчесності є академічний плагіат, самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, які є неприпустимими з точки зору дотримання чинного законодавства у сфері інтелектуальної власності.

Доброчесність

Лектор закликала студентів навчитися бути доброчесними і протягом навчання в університеті самостійно виконувати індивідуальні завдання, правильно цитувати літературні джерела, готуючи курсові роботи чи наукові публікації, вміти грамотно висловлювати власні судження.

Вона ознайомила присутніх з особливостями інструментальної перевірки щодо протидії та запобіганнюакадемічному плагіату, з процедурами та політикоюдотримання академічної доброчесності в університеті.

ДоброчесністьДоброчесність


Здобувачі вищої освіти поставили уточнюючі запитання, на які лектор дала обґрунтовані відповіді.

Висловлюємо щиру вдячність Мирославі Купирі за проведення інформативної лекції!

Кафедра ЦБ