Днями Рада молодих вчених ЛНТУ організувала захід для випускних груп Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

Молоді вчені

У заході взяли участь:

Павло Мазилюк - голова ради молодих вчених, доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій;

Юрій Шимчук - заступник декана факультету аграрних технологій та екології, асистент кафедри лісового господарства;

Валентин Заблоцький - завідувач кафедри електроніки та телекомунікації;

Данило Яловенко - асистент кафедри архітектури та дизайну;

Володимир Сверба - студент групи ЕЛ-31.

Наші науковці ознайомили молодь із технічними характеристиками безпілотників та з інноваційними цифровими технологіями. Так, захід складався з двох частин: лекцій та практичних.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

Теми лекцій: «Будова та принцип роботи безпілотних літальних апаратів» та «Використання безпілотних літальних апаратів на практиці».
Кожен із представників кафедр технічного університету розповів про використання літальних апаратів у своїх спеціальностях.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

Практична частина: підготовка дрона до польоту; керування дроном; безпечна посадка дрона.

«Основною метою було зробити захід цікавим, інформативним та профорієнтаційним, адже це наші потенційні абітурієнти, які цього року вступатимуть до вищих навчальних закладів», - зауважив Павло Мазилюк.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені