В ЛНТУ відбулася зустріч студентів та викладачів із фахівцями з підбору білизни. Лекцію влаштували напередодні Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

ЛекціяЛекція

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Хворіють на рак грудей і чоловіки. За даними Національного канцер-реєстру, 2018 року в Україні зареєстровано 15 017 випадків раку молочної залози (14 872 жінки та 145 чоловіків), а 5 726 людей померли внаслідок цієї недуги (5 679 жінок і 47 чоловіків) — без урахування даних Донецької, Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь. Тобто на кожні 10 нових випадків захворювання в Україні реєструють 3 смерті від нього.

Тож медики закликають не нехтувати своїм здоровʼям, систематично обстежуватися та слідкувати за будь-якими змінами у грудях. Як подбати про здоровʼя грудей розповіли сьогодні представники Фонду боротьби з раком та українського бренду нижньої білизни «brabrabra».

ЛекціяЛекціяЛекціяЛекція

Розпочала захід Наталія Голодюк – представниця Фонду боротьби з раком: «Жовтень – це місяць, у який ми говоримо про боротьбу з раком молочної залози і намагаємося привернути увагу суспільства, закликати жінок дбати про своє здоров’я та не нехтували обстеженнями. Один із таких заходів – це сьогоднішня зустріч, яка, сподіваюся, буде корисною для усіх, адже мало хто нам розповідає про правильний підбір білизни, яка би нам не зашкодила».

ЛекціяЛекціяЛекціяЛекція

У ролі лектора виступила головна тренерка школи білизни українського бренду  «brabrabra» Анна Горобець. Вона зауважила, що жовтень дійсно вважається тим місяцем, коли ми найбільше робимо акцент на тому, що таке рак молочної залози, як його попередити і як з ним боротися.

ЛекціяЛекціяЛекціяЛекція

«Сьогодні ми розглянемо ту тему, з якою стикається кожна жінка, кожна дівчина в певний період свого життя, це - білизна. Як її обирати, як переконатися, що розмір правильно визначений, адже насправді нас цього ніхто не вчив. Ми поговоримо про те, чому сучасні жінки носять не правильний розмір білизни та дізнаємося про обрання першого бра, тобто першого комфортного та свідомо обраного бра, а також зачепимо тему ідеальної білизни та скільки ж її повинно бути у вашому гардеробі».

ЛекціяЛекціяЛекція

Анна розповіла присутнім про компанію, яку представляє, особливості створення різного виду білизни, її безпечні матеріали. Особливу увагу акцентувала на методах визначення правильного розміру та форми бра. Дала рекомендації щодо підбору білизни та різних її видів, розповіла як уникнути дискомфорту та попередити захворювання грудей.

ЛекціяЛекціяЛекціяЛекціяЛекція