Протягом минулого навчального року студенти кафедри аграрної інженерії імені професора Г.А. Хайліса активно брали участь у різноманітних міжнародних та всеукраїнських наукових заходах, включаючи конкурси, олімпіади, тренінги, конференції та круглі столи.

Незалежно від рівня освіти та курсу навчання, вони активно представляли свої нові досягнення, наукові роботи, проекти та розробки. Особливо варто відзначити участь здобувачів другого та третього курсу у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрна наука та продовольство» за напрямком агроінженерія, організованому Миколаївським національним аграрним університетом.

Тема їх наукових досліджень, розроблена в рамках гуртка "Агротех", називалась «Розробка засобу гранулювання сапропелевих добрив і дослідження їх механічних властивостей гранул». Під керівництвом к.т.н. доцента Хомича С.М. підготовка проекту тривала з грудня 2023 року, а сам конкурс включав два етапи.

За результатами другого етапу, що відбувся 13 червня, здобувачі Луцького національного технічного університету Пастушок Богдан (гр. АІ-31) та Санелюк Володимир (гр. АІ-21) зайняли почесне третє місце. Вітаємо їх із заслуженим успіхом!

конкурсконкурс