Понад пів тисячі випускників-магістрів сьогодні отримали довгоочікувані дипломи. Студенти семи факультетів наполегливо працювали для того, аби здійснити свою мрію – стати кращими випускниками ЗВО та зробити своє життя успішним.

випусквипуск

Формат заходу цього разу був незвичним та відбувався у вигляді мотиваційного WORK STAND-UP! Тож цей день став пам’ятним для випускників не лише отриманням дипломів, але й зустрічами із супер-мотиваторами - успішними випускниками ЛНТУ.

Серед гостей заходу: голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, співзасновник і генеральний директор бізнесу Mr.Scrabber Віталій Ткачук, головний інженер ПрАТ «СКФ Україна» Тимофій Федорчук, директор бізнес-академії Тетяна Репницька, генеральний директор ТОВ «Континіум» Олег Галущак, засновник та директор ПП «Будівельна компанія «Інвестор» Андрій Разумовський, засновниця та директор бізнесу Happy bakery  Юлія Грицюк та секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.

випусквипусквипуск

Запрошені гості поділилися власними історіями професійного успіху та озвучили мотиваційні меседжі для молоді, аби вони змогли зробити своє життя яскравим та результативним.

Найщиріші вітання для магістрів висловила ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що університет завжди радий зустрічати у своїх стінах випускників та побажала молоді знайти у житті власний секрет успіху.

«Усіх нас об’єднує  одне – ЛНТУ. Ми завжди раді вас бачити у стінах університету, співпрацювати із вами, як з успішними випускниками і уже запрошуємо вас стати спікерами для наступних випускників ЛНТУ. Хочу зізнатися: ми навчили вас не усьому, тому що навчання і знання – це ті категорії, які здобуваються впродовж усього життя… Секрети успіху у кожного свої і наші запрошені мотиватори діляться із вами своїми порадами, щоб ви могли реалізувати власні ідеї і були у них впевнені. Мій секрет – величезна робота над собою і люди, які трапляються на шляху. Кажуть: не важливо скільки ти знаєш, а важливо, кого ти знаєш. Сьогодні ми даємо вам можливість познайомитися із такими людьми, щоб ви могли надихнутися, зробити своє життя успішним та максимально себе реалізувати», - наголосила Ірина Вахович.

випусквипусквипуск

Після вітальних промов відбулася найбільш очікувана мить – вручення дипломів. По черзі віддали довгоочікувані документи молодим магістрам декани факультетів. Вони бажали своїм вихованцям здійснення мрій та яскравого, цікавого і сповненого вдач життя.

Серед випускників також чимало іноземних громадян, які доклали багато зусиль для успішного завершення навчання, а сьогодні українською мовою вони подякували викладачам за довіру, підтримку і надані знання.

Натомість, щасливі та усміхнені випускники із радістю фіксували пам’ятні моменти на світлинах і вітали один одного із днем, що символізує початок їхнього нового життя.

випуск

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції