На кафедрі екології розпочалися захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт. Вже другий рік поспіль для участі в дискусіях і оцінюванні результатів запрошуються роботодавці, випускники кафедри та інші стейкхолдери. Цьогоріч студентів 4 курсу бакалаврату привітав директор Поліської дослідної станції ННЦ «Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н. Соколовського», кандидат сільськогосподарських наук Володимир Гаврилюк.

дипломнадипломна

Захисти проходять під головуванням доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри геодезії та картографії, заступника декана факультету землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України Івана Ковальчука, який доєднувався до процедури в режимі онлайн-конференції.

дипломнадипломна

Студенти досліджували актуальні теми, такі як охорона водних ресурсів Волині, розбудова екологічної мережі, пошук нових територій для заповідання, аналіз регіональних проявів кліматичних змін, екологічний стан окремих територіальних громад та мікрорайонів волинських міст, а також здійснення спеціальних видів екологічного моніторингу — радіаційного, температурного, біоекологічного.

Кафедра вітає студентів бакалаврату та їх наукових керівників з успішними захистами і чекає всіх випускників у магістратурі!