Увага, працівники ЛНТУ! Оголошено конкурс на грант на стажування у Литві!

Запрошуємо до участі в конкурсі на здобуття індивідуального гранту на стажування в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) упродовж 5 днів у першому семестрі 2021/2022 н.р.

Напрями: сільське господарство; управління та адміністрування.

Розмір стипендії 980 євро +275 євро на транспортні витрати.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути науково-педагогічним працівником Луцького НТУ;

– володіти англійською мовою не нижче рівня B2;

- мати науковий доробок за напрямами сільське господарство або управління та адміністрування;

- сертифікат про повний курс вакцинації від коронавірусу COVID-19 або не більше 90 днів після перенесеного вірусу COVID-19.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 21 вересня 2021 року (включно) надіслати до відділу міжнародних зв’язків Луцького НТУ (вул. Львівська, 75, ауд. 220) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

? резюме/СV (формат Europass) зі списком публікацій за напрямами сільське господарство або управління та адміністрування;

? фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;

? сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня B2 або

у випадку відсутності сертифіката заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та підтвердити печаткою;

? мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter_ldtu@ukr.net

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково вказати назву університету та прізвище претендента (зразок – Vytautas Magnus University _Petrenko). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Університеті Вітовта Великого:

Відбір викладачів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися конкурсною комісією з програм академічної мобільності учасників освітнього процесу Луцького НТУ. Перевага надається учасникам конкурсу, які ставлять собі за мету розвиток інтернаціоналізації ЛНТУ.

Відділ міжнародних зв'язків