В ЛНТУ активно працює Центр медіації та психологічної підтримки

Із основним меседжем «Дбаємо про ментальне здоров’я та психологічну стійкість під час війни» в Луцькому національному технічному університеті з початку року активно функціонує Центр медіації та психології ЛНТУ при факультеті ЦОСТ. Спеціалісти центру надають психологічну підтримку для студентів, їх близьким, а також для усіх, хто цього потребує.

Фотофото

Як зазначають медіаційні фахівці, які є працівниками ЛНТУ, фокус діяльності Центру вже декілька місяців спрямований на внутрішньо переміщених осіб, з якими постійно проводяться індивідуальні консультації та терапевтичні групи.

Фото

Так, фахівці Центру Оксана Майборода та Ірина Березна провели діагностичну роботу серед вищезазначеної категорії та за результатами якої розробили індивідуальні методики психокорекції.

Фо

За детальною інформацією роботи Центру медіації та психології звертайтесь за електронною адресою:

cmp@lntu.edu.ua