В ЛНТУ другий день тренінгу зі створення цифрових двійників. Industry 4.0

індустрія 4.0

В ЛНТУ  другий день триденного тренінгу «Інструменти створення цифрових двійників, програмування контролерів для Індустрії 4.0» в рамках проекту «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0».

ФОТОФОТОФОТОФото

Так, тренінг перейшов до практичної частини із вивчення програмного забезпечення, яке дозволяє симулювати виробничі процеси, тобто створювати так звані цифрові двійники. Як пояснює завідувач кафедри матеріалознавства ЛНТУ Микола Мельничук,  учасників навчають працювати із обладнанням, проектувати технологічні лінії, розраховувати їхню продуктивність та витрати матеріалів, тощо. Відповідно, це дозволяє оптимізовувати і вже існуючі лінії: якщо певне підприємство хоче підвищити продуктивність, можна змоделювати профіт на використання різних роботів, нових автоматизованих ліній і т.д.

ФОТОФОТОФОТО

«Це такий софт, який дозволяє симулювати реальні виробничі процеси,  і це буде інтегровано в межах навчальних курсів, що викладаються в університеті. Також цей софт має чіткий взаємозв’язок із тими фізичними станціями, що ми придбали. За допомогою цих станцій студенти можуть спочатку моделювати, а потім складати реальні схеми», - зазначає Микола Мельничук.

ФОТО

Нагадаємо, що тренінг організовано ЛНТУ спільно із компанією FESTO, його проходять викладачі матеріалознавства, механічних та комп’ютерних спеціальностей ЛНТУ, представники наших університетів-партнерів, а також компаній, з якими співпрацює ЛНТУ.

ФОТОФОТО