Понад 60 струнких та молодих берізок висадили в ЛНТУ. Участь в озелененні території навчального закладу взяли студенти, викладачі та адміністрація ЗВО.

Попри воєнні дії у нашій країні, ми все-таки продовжуємо вдосконалювати благоустрій території навколо головного корпусу ЛНТУ і докорінно змінювати її, наповнюючи сучасними декоративними елементами, озелененням та комфортом.

висадка дереввисадка дереввисадка дереввисадка дерев

Нещодавно спільно з колегами з ДонНТУ ми висадили сотню тендітних троянд, а нині доповнили зону відпочинку шістьма десятками берізок, які презентувало нашому ЗВО Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Студенти освітніх програм «Екологія» та «Лісове господарство» підготували ямки та посадковий матеріал і висадили їх на чолі із викладачами та ректором ЛНТУ Іриною Вахович.

висадка дереввисадка дереввисадка дереввисадка дереввисадка дерев

«Ми посилено працюємо над вдосконаленням інфраструктури та благоустрою нашого університету, аби тут було комфортно перебувати нашим студентам та нашим працівникам. Дякуємо колегам, які презентували нам прекрасні молоді деревця і, в рамках оновлення території навколо головного корпусу, ми зможемо зробити зону відпочинку ще більш яскравою, колоритною і зеленою. Сподіваємося, що всі рослини приживуться у новій домівці і навесні подарують нам відчуття затишку та природну красу. ЛНТУ - це приклад незламності. Дякую Олександру Кватирко та колективу ДП Волинський держлісгосп!», - наголошує Ірина Вахович.

висадка дереввисадка дереввисадка дереввисадка дереввисадка дерев