Лише завдяки славним воїнам Збройних Сил України, ми сьогодні маємо можливість відзначати Різдвяно-новорічні свята, зустрічатися із рідними і разом співати колядки. Підтримувати традиції та культуру нашого народу закликають і військові, адже кажуть, що таким чином ми показуємо ворогу свою силу і незламність, любов до рідної землі і її споконвічних традицій.

Тож сьогодні різдвяну коляду для колективу ЛНТУ подарували представники оркестру Національної гвардії України. З щирими віншуваннями, найкращими побажаннями і професійним виконанням колядок вони виступили перед науковцями, аби надихнути й подарувати частинку свята й радості від народження Христа.

КолядаКолядаКоляда

«Наші традиції гуртують нас, єднають і по-особливому дають розуміння того, чийого ми роду, нащадки чиїх батьків, розуміння древньої історії, культури, традицій, які ми, особливо в час війни, маємо провадити і не лишати збоку, кажучи, що це не на часі. Нашу культуру хочуть знищити, не говорити про неї і не пропагувати, тому ми маємо її берегти і відтворювати, щоби не послужити ворогу, щоби показати нашу силу, наші серця, переповнені єднанням в ці різдвяні свята. Та справа, яку сьогодні робите ви – це той фундамент, який зберігає усе цінне, з чого будується українська земля, знання, які теж, на жаль, сьогодні хочуть знищити. Тому нехай Бог вас всіх береже, щоби ваше терпіння було на місці, щоб його вистачало і ті, кого ви навчаєте розуміли, що знання, які ви їм передали, потрібні для того, щоб ворог розумів наскільки ми сильна, розумна і віруюча держава, на яку ступати не можна», - наголосив капелан військової частини 1141 отець Сергій Лівончук.

КолядаКолядаКолядаКоляда

Подякувала за щирі привітання і душевну, натхненну коляду із уст військових ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що із початком війни змінилися й пріоритети університету, колектив якого згуртувався навколо спільної місії – допомагати країні. І водночас, ми ще більше усвідомили важливість гідного виховання молоді, керуючись гаслом «Непереможні, бо освічені».

«24 лютого ми змінили пріоритети університету і наше основне завдання було згуртуватися і допомогти Україні. З того часу робимо дуже багато, щоби підтримати наших військових і нашу країну у цей складний час... Кожен має свою місію і наш університет не зупиняється. Сьогодні кількість наших студентів збільшилася удвічі, попри все, ми продовжуємо розвиватися і маємо стати тим осередком, полюсом росту Волині, який проявляє  свою силу в науці, освіті та в розвитку», - зауважила Ірина Вахович.

КолядаКолядаКолядаКолядаКолядаКолядаКоляда

Ректор подякувала гостям за співпрацю і святкову коляду та передала військовим створені  викладачами університету буржуйку та зарядний пристрій і запросила на спільне відзначення Перемоги України, на яке ми усі чекаємо.