В результаті багаторічної тісної співпраці ТОВ «Волинські оптичні мережі» та колективу кафедри електроніки та телекомунікацій ЛНТУ відбулось облаштування лабораторії «Телекомунікаційних систем та мереж» спеціалізованим навчальним обладнанням для створення, діагностики та обслуговування сучасних телекомунікаційних мереж, які функціонують за технологією PON.

Лабораторія

Особливістю даного обладнання є можливість проведення лабораторних занять та практичних робіт з вивчення будови волоконно-оптичних трактів, проведення вимірювань оптичних параметрів на телекомунікаційних лініях передачі, дослідження характеристик оптоволоконних ліній, вивчення практичних аспектів функціонування таких мереж в реальному часі.

Варто відзначити, що здобувач ОП 172 Телекомунікації та радіотехніка Кужель Роман, який працює у Волинських оптичних мережах, взяв участь у монтажно-налагоджувальних роботах обладнання.

Лабораторія

Дане спеціалізоване обладнання буде корисне для здобувачів ОП 172 Телекомунікації та радіотехніка, 171 Електроніка, а також освітніх програм факультету комп’ютерних та інформаційних технологій. Наразі готуємося до офіційного відкриття лабораторії.

Кафедра електроніки та телекомунікацій