У Луцькому національному технічному університету відбулася Олімпіада з дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання». Захід уже став традиційним і проводиться за ОП «Середня освіта (Фізична культура)», а його незмінним організатором виступає кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я.

олімпіада

Привітала учасників заходу та побажала перемоги кожному декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук.

«Дякую тим учасникам, які прийшли на важливу для вас подію. Це змагання, яке вимагає оцінювання ваших результатів, це мотиваційний поштовх для вашого подальшого розвитку. Я бажаю вам не боятися випробовувати себе, здобути успішні результати та гідно підтвердити ваші теоретичні і практичні знання», - звернулася до молоді декан ФЦОСТ.

Про те, що подібна олімпіада є початком подальшої наукової діяльності студентів наголосив завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук: «Нехай ваші перші кроки в науці  будуть вдалими. Покажіть свої знання і станьте учасниками наступного етапу наукової олімпіади. Сподіваюсь, що переможе той учасник, який цього заслуговує».

«Велика наука починається з малої – студентської», - додає професор кафедри Віктор Чижик. Він зауважує, що серед учасників олімпіади є майбутні доктори наук, професори, декани чи міністри… бо для кожного студента усі двері відкриті, важливо лише наполегливо працювати, аби ставати розумнішим та сильнішим.

Про умови проведення Олімпіади розповів доцент кафедри фізичної культури, спорту  та здоров’я Ігор Бакіко. Так, змагання складається з двох турів: теоретичного і практичного. Теоретичний блок вимагає відповідей на 30 тестових запитань. У другому блоці студенти повинні обрати білет, де вказана педагогічна ситуація. Майбутні вчителі та тренери мають продемонструвати правильне вирішення ситуації. За двома показниками з теорії та практики й визначатимуть кращого учасника олімпіади, який представлятиме університет на Всеукраїнському змаганні.

Гідно впоравшись із завданнями, найдостойніші отримали відзнаки, а головну «переможну» грамоту здобула студентка Вікторія Сидорук.

Вітаємо учасників заходу, а переможниці бажаємо успіхів та звершень у наступних етапах Олімпіади!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції