У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання вченої ради, під головуванням ректора Ірини Вахович.

Учасники засідання розглянули питання обрання завідувачів кафедр. Зокрема, шляхом таємного голосування вчена рада погодила обрання на посаду завідувача кафедри права кандидатуру Аніщук Вікторії Василівни та на посаду завідувача кафедри товарознавства та експертизи в митній справі – Пахолюк Олени Василівни.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Одночасно, члени колегіального органу університету проголосували за кандидатуру Чудовця Віталія Васильовича на посаду доцента кафедри обліку і аудиту.

Вітаємо науковців із отриманою підтримкою колективу і бажаємо успіхів та реалізації професійних задумів на отриманих посадах!

вчена рада

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада