В рамках продовження співпраці з польськими колегами 4 квітня 2023 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Луцьким національним технічним університетом та Академією Замойською (Akademia Zamojska) з міста Замость Республіки Польща.

співпрацяспівпраця

Польських колег представляли: ректор prof. Paweł Skrzydlewski, проректор з науки і розвитку prof. Krzysztof Pancerz, проректор з навчальної роботи dr Ryszard Pankiewicz, помічник ректора з міжнародної співпраці Anna Majdan.

ЛНТУ представляли: ректор, проф. Ірина Вахович, перший проректор, доц. Надія Ковальчук, проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень, проф. Олена Лютак, завідувач кафедри економіки, проф. Олександр Шубалий, начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко.

співпрацяСпівпраця

Під час відеоконференції сторони представили свої навчальні заклади, розповіли про дотичні напрямки налагодження подальшої співпраці у сферах освіти і науки, обговорили перспективи реалізації спільних міжнародних проектів, розвитку академічної мобільності здобувачів і викладачів, публікацій у наукових виданнях навчальних закладів тощо.

Зустріч завершилася підписанням угоди про співпрацю обома сторонами в онлайн-режимі, обміном вражень та обумовленням перспектив подальшої співпраці.

співпрацяспівпраця

Дякуємо нашим польським колегам за активну підтримку України та українців, налаштовані на подальшу взаємовигідну співпрацю.