В ЛНТУ побувала святиня із Риму

До Луцького національного технічного університету потрапила реліквія, освячена Папою Римським.

ФОТОДолучитися до визначної місії передачі святині ЛНТУ вдалося завдяки голові асоціації  «Україна-Фріулі» Вікторії Скибі та заступнику декана ФАБД Ірині Задорожніковій, яка активно волонтерить у команді асоціації із перших днів війни.

ФОТО

Так, мармурова статуетка Архангела Михаїла доправлена в ЛНТУ із Риму. Тут її зустріла ректор університету Ірина Вахович та єпископ Луцької дієцезії Віталій Скомаровський та волонтери ЛНТУ.

ФОТО

Єпископ Скомаровський  відвідав ЛНТУ та провів молебень за перемогу та мир України біля святині та зазначив, що Архангел Михаїл є покровителем міста Київ, тому передача цієї статуетки до костелу Святого Миколая є дуже символічним у такий складний час.

ФОТО

«Дуже відчутно силу та світлу енергетику цієї святині, а знаючи шлях, який вона пройшла перед тим як потрапити до нас, стає ще більш трепетно. Ми сьогодні ж передамо її до Києва, аби статуетка якнайшвидше потрапила у своє місце призначення», - коментує Ірина Вахович.

ФОТО

До слова, шлях реліквії складається із декількох точок: м. РИМ – Саппада, (коммуна в Італії в провінції Беллуно ) - м. Удіне (регіон Фріулі-Венеція-Джулія) - м. Луцьк – м. Киів.