Перейти до основного вмісту

11 лютого світова спільнота відзначатиме Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Відтак, в ЛНТУ зібралися юні науковиці – вихованки Волинської обласної МАН. Під керівництвом кандидата географічних наук, доцента ЛНТУ Віталіни Федонюк вони займаються дослідженнями у секції кліматології та метеорології.

Отож з нагоди свята, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» подарував юним науковицям планшет та термо-гідрометр для дослідницької роботи.

МАН

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович подякувала Віталіні Федонюк за те, що вона започаткувала секцію кліматології та метеорології і розвиває цей напрямок. Також ректор поділилася з слухачками секції своїм досвідом у науці.

«Це, мабуть, найскладніша сфера, яку можна обрати, але водночас вона є найбільш цікавою. Наука – це те, що захоплює та дасть вам наснагу, коли ви отримаєте результат, який раніше ніхто не отримував. Наше життя обмежене в часі, воно пролітає дуже швидко. Тому наша місія – використовувати свій потенціал, щоб залишити слід на Землі. Бажаю вам вкладати душу в той науковий напрямок, в якому ви працюватимете. Фанатично ставтеся до того осередку, який ви оберете, тоді буде легко і ви будете щасливими», – зауважила Ірина Вахович.

МАНМАНМАНМАН

Директорка Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк додала, що секція кліматології та метеорології суто «дівчача», тому для юних науковиць символічний Міжнародний день жінок і дівчат у науці, а подарунок сприятиме подальшому науковому й професійному розвитку.

МАНМАНМАН

Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода розповіла, що секція кліматології та метеорології діє в рамках проєкту «Дитячий університет»: «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» долучився до проєкту «Дитячий університет», в якому є багато секцій. Ми допомагаємо кожній секції з необхідними матеріалами, щоб діти могли отримувати якісну освіту та хороші знання, використовуючи сучасні технології. Сьогодні ми даруємо планшет та термо-гідрометр, аби слухачки секції могли користуватися програмами, які використовують професійні метеорологи», – зауважила Катерина Шкльода.

МАНМАНМАНМАНМАНМАН