У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання вченої ради. Розпочалося воно із приємної місії – вручення дипломів професора та атестатів доцента науковцям ЗВО.

Так, ректор ЛНТУ Ірина Вахович вручила дипломи професора Давиденко Людмилі Валеріївні по кафедрі електроінженерії та Гордєєву Олександру Олександровичу по кафедрі інженерії програмного забезпечення.

вчена радавчена радаВчена рада

Атестати доцента отримали: Давиденко Ніна по кафедрі комп’ютерних наук; Гордєєва Дар’я по кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки; Лук’янчук Юрій по кафедрі комп’ютерних наук; Олена Суринович по кафедрі інженерії програмного забезпечення; Оксана Дзюбинська по кафедрі будівництва та цивільної інженерії та Віталій Процюк по кафедрі будівництва та цивільної інженерії.

Вітаємо колег і бажаємо подальшого професійного зростання!

вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада