До днів науки в Україні, 23 травня 2024 року викладачі та студенти кафедри іноземної та української філології організували і провели круглий стіл на тему «Якісна підготовка філологів та журналістів. Виклики сьогодення». Модератором заходу виступила к. філол. н., доцент кафедри іноземної та української філології Анжеліка Яновець.

Анжеліка Яновець наголосила, що підготовка здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітніми програми «Філологія(прикладна лінгвістика)» і «Медіакомунікації та PR», має бути якісною та враховувати усі виклики сьогодення. Своєю чергою, завідувач кафедри Алла Мартинюк відзначила, що сьогодні вивчення іноземних мов допомагає розвивати міжкультурний діалог та сприяє всебічному розвитку особистості.

У ході наукового заходу з доповідями виступили Світлана Подолюк, к.філол.н., завідувач кафедри філології закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, Оксана Головій, журналістка, випускова редакторка інформаційного агентства «Волинські новини», Анастасія Куніцина, керівниця маркетингового відділу, продюсерка ютуб-каналу Національної мережі гіперлокальних медіа Район.in.ua.

Серед студентів свої доповіді представили: Мялюк Вадим, тема виступу «Interpretation of concept war in Ukrainian and English Phraseology and paremiology»; Бондарець Роман та Семйонова Софія, тема виступу «Медіаосвіта як фундаментальна складова інформаційної безпеки».

Завершальним у роботі круглого столу став відеоматеріал, який продемонстрували студенти-журналісти першого курсу, тема відеоконтенту «Перспективи вступу України до Європейського союзу».

Отже, організований захід показав (довів), наскільки важливою у сучасному світі є роль таких гуманітарних складових, як філологія та журналістика, адже через грамотно організований канал зв’язку суспільство отримує таку необхідну сьогодні інформацію.

Кафедра іноземної та української філології