Перейти до основного вмісту

Уже всьоме у стінах Луцького національного технічного університету відбувається Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Якість і безпечність товарів».

Незмінним організаторами заходу є факультет митної справи, матеріалів та технологій і кафедра товарознавства та експертизи в митній справі.

конференціяконференціяконференція

Привітала учасників та гостей наукового заходу декан ФММТ та модератор конференції Валентина Ткачук: «Щороку ми збираємося навесні для того, щоби проводити Міжнародну науково-практичну конференцію «Якість і безпечність товарів». Сьогодні ми проводимо її уже всьоме. Минулого року я висловила сподівання, що незважаючи на ті жахливі обставини в Україні, які ми переживаємо, ми таки проведемо конференцію в стінах нашого університету і нехай у змішаній формі, але все-таки, сьогодні ми в ЛНТУ».

Сьогоднішні події нагадують про те, що все ще дуже складно і трагічно в Україні, підкреслила Валентина Ткачук, а тому закликала усіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих українців.

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Із вітальним словом виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович, зазначивши актуальність тематики заходу: «Мабуть актуальнішою теми немає, аніж якість і безпечність будь-чого, в тому числі й товарів. Я бажаю, щоб сьогодні учасники гідно виступили, щоб ви почули сильні доповіді і ставили актуальні питання. Це уже сьома конференція і це означає, що є стабільність в осередку нашої кафедри товарознавства та експертизи в митній справі, це люди, які з першого дня створення фанатично віднеслися до формування освітньої програми. Тому дякую колегам за те, що ви постійно рухаєтеся вперед і реалізовуєте свої перспективні ідеї».

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Своєю чергою, до вітальної промови запросили к.т.н, професора Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України Миколу Беднарчука, який побажав учасникам конференції успіхів, щоби в подальшому кількість її учасників збільшувалася, щоби розглядалися важливі питання й щоби захід охоплював не лише науковців, а й студентську молодь і вона мала практичне спрямування.

конференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Примітно, що цьогоріч конференція вкотре об’єднала провідні заклади вищої освіти України, зокрема, 18 доповідачів з різних ЗВО подали тези власних доповідей. Приємно, що долучилися міжнародні партнери із Польщі, Болгарії, Молдови, Італії, Словенії.

Після офіційного відкриття заходу, учасники перейшли до пленарного засідання конференції, під час якого із власними дослідженнями виступили 15 доповідачів.

На завершення засідання, учасники заходу були відзначені почесними грамотами та подяками.

Варто зазначити, що конференція охоплює кілька тематичних напрямів, серед яких:

  • Дослідження якості та безпечності товарів.
  • Проблеми технічного регулювання в Україні та світі.
  • Інноваційні технології виробництва та тенденції асортименту товарів.
  • Нові матеріали та технології.
  • Оцінка якості туристичних та готельно-ресторанних послуг.
  • Митне регулювання експортно-імпортних операцій.
конференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференціяконференція