З 1 лютого 2023 року в ЛНТУ розпочалися мовні курси «LNTU/ENU English Communication Course».

Колеги з Единбурзького університету імені Нейпіра (Edinburgh Napier University), Leo Woods та Marleen Spaargaren розробили інтерактивний курс для студентів та викладачів, які виявили бажання покращити рівень володіння англійською мовою.

Мовні курси

Зазначимо, що проект реалізований в результаті участі ЛНТУ в міжнародній ініціативі Twinning/Єднання від Cormack Consultancy Group за підтримки Фонду Президента України та Universities UK International. Відтак, ЛНТУ та Единбурзький університет імені Нейпіра підписали меморандум про співпрацю, в межах якого були організовані безкоштовні МОВНІ КУРСИ з носієм мови.

Інтерактивні заняття, спрямовані на розвиток комунікативної компетентності та націлені на досягнення рівня В2 з видачею сертифікату. Відповідальною за організацію навчання від ЛНТУ є завідувач кафедри іноземної та української філології Алла Мартинюк, яка сформувала дві групи по 32 людини в кожній та супроводжує курс.

Мовні курси

Заняття проходять щосереди та п’ятниці з 17 до 19 год. Ці дві години пролітають , наче мить… Невимушена, дружня атмосфера, повне занурення в комунікацію, інноваційні методи та прийоми - основні маркери курсу. Приємно відзначити, що студенти освітньої програми Філологія (Прикладна лінгвістика) з першого заняття виявились найактивнішими та з великим ентузіазмом розвивають комунікативну компетентність.

Мовні курсиМовні курси

Маємо надію, що ціль буде досягнута! Попереду багато завдань та цікавинок! Дякуємо нашим міжнародним партнерам за плідну співпрацю та підтримку! Разом до Перемоги!