Перейти до основного вмісту

Сьогодні коридори ЛНТУ почали наповнюватися новими людьми: амбітними, впевненими та талановитими абітурієнтами. Відсьогодні у ЗВО стартувала серія творчих конкурсів на вступ за спеціальностями 091 «Архітектура та містобудування» та 017 «Фізична культура і спорт».

Нагадаємо, можливість зареєструватися на творчий конкурс триватиме до 17 липня! Зробити це можна за допомогою google-форм:

017 «Фізична культура і спорт» https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclu7TBTLV1pjEfFJUGVXFunu5FYs-Vh271XQgRF2_6GlXuiQ/viewform?usp=sf_link

091 «Архітектура та містобудування» https://docs.google.com/forms/d/1RGm8tPFeu3WIxiXLyPIgLgNEXUqDKTgnsC5yalPhOMA/edit

Творчий конкурс


Майбутні вступники, які уже встигли зареєструватися, сьогодні на собі випробували творчі іспити і зуміли продемонструвати власні таланти та унікальні можливості.

Абітурієнтів, які прагнуть пов’язати своє життя зі спортом, привітала ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона побажала їм успіхів та наголосила, що ЛНТУ завжди радий здібним та перспективним студентам, а відтак, висловила сподівання, що й спортсменам буде цікаво та комфортно навчатися в нашому ЗВО.

творчий конкурстворчий конкурстворчий конкурс

Цьогоріч випробування для абітурієнтів полягали у виконанні кількох нормативів. Про це розповів завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук:

«У нас сьогодні перший день творчого випробування на освітню програму 017 «Фізична культура і спорт» бакалаврського рівня. Зареєстровано уже 22 абітурієнти. Нормативи для них включають біг на дистанцію 100 метрів; згинання/розгинання рук в упорі лежачи (для дівчат); підтягування на високій перекладині (для хлопців); стрибок в довжину з місця і нахил тулубом вперед з положення сидячи».

творчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурс

Специфіка цьогорічного набору, додає Володимир Ковальчук, полягає у тому, що на дану освітню програму не вимагається НМТ, тобто абітурієнти будуть зараховані на основі чотирьох контрольних нормативів та мотиваційного листа.

«Надіємось, що візьмемо кращих студентів, бо судячи з першого дня, очевидно, що діти підготовлені, займалися спортом та уже мають певні свої досягнення. Ми бажаємо усім успіху та хорошої здачі нормативів, щоб вони показали той результат, на який здатні. Сподіваємося, що під час навчання вони свої фізичні якості підтягнуть, стануть ще кращими, ефективнішими, потужнішими та отримають тільки позитивні враження від навчання в нашому ЗВО та від занять у нашому спорткомплексі. Бажаю усім, щоб це здійснилося під мирним небом, в мирній Україні і з радістю чекаємо тих хлопців, які зараз стоять на передовій, бо хочемо бачити їх не у військовій формі, а у спортивній», - наголошує завідувач кафедри.

творчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурс

Тим часом, у творчій майстерні відбувалися випробування для майбутніх архітекторів. Слова вітання їм висловила проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук, наголосивши, що сьогоднішні іспити майбутні студенти проходять в особливий день – День народження ЛНТУ:

«В нас сьогодні особливий день – День народження ЛНТУ. У такі дні прийнято отримувати подарунки і ми вже їх отримали: у вигляді таких талановитих абітурієнтів. Ми впевнені, що ви успішно здасте іспити, успіхів вам! Чекаємо в ЛНТУ».

творчий конкурстворчий конкурстворчий конкурс

Про те, які творчі завдання виконували вступники, розповіла старший викладач кафедри архітектури та дизайну Зоряна Рубан-Головчук:

«На творчий конкурс винесено два завдання. Перше – розетка з штрихом (рисунок), яке триватиме до двох годин. Тут оцінюється композиція на форматі, правильність побудови та володіння технікою штриха. Друге завдання, також на 2 години, це - об’ємно-просторова композиція. Цього року ми трошки спростили задачу, тому друге композиційне завдання потрібно зробити лише лінійне, без використання тону, але за допомогою  трьох об’ємно-просторових фігур: шар, куб і конус. Необхідно зробити гарну пропорційно правильно композиційну роботу на форматі А3».

творчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурс

Завдання, додає викладач, не є простим, але майбутні архітектори повинні володіти такою собі 3D уявою. До того ж, цього року творчий конкурс не зазнав суттєвих змін і усі абітурієнти працюють в однакових умовах:

«Все ж таки, щоби полегшити стресову ситуацію  для дітей, які живуть у нинішніх умовах війни, завдання ми не змінювали цього року. До того ж, екзамени відбуваються через день, аби діти могли приїхати із-за кордону чи з різних міст України і обрати зручний для себе час. Ми бажаємо усім успіхів і дуже дорожимо кожним абітурієнтом, бо для нас це як дитя, яке буде вступати в нашу дружну родину. Ми дуже сподіваємося, що у них все вдасться і вболіваємо за кожного».

творчий конкурстворчий конкурстворчий конкурстворчий конкурс