У Луцькому національному технічному університеті розпочалася серія творчих конкурсів на вступ за спеціальностями 017 «Фізична культура і спорт», 091 «Архітектура та містобудування» та 022.01 «Дизайн (Графічний дизайн)».

Розпочалися вступні випробування для абітурієнтів із 7 липня і триватимуть до 18 липня (вступ на бюджет) та до 31 липня (вступ на контракт). Про те, які завдання повинні виконати вступники, розповідають профільні викладачі.

вступ 2023вступ 2023вступ 2023

«Творчий конкурс для вступу на архітектуру і містобудування складається з двох іспитів: композиції та рисунку. Кожен іспит триває по дві години. Завдання спрямоване на виконання рисунку архітектурної деталі олівцем з легким тонуванням та виконанням композиції з геометричних фігур.

Для вступу на дизайн передбачений екзамен з композиції. Абітурієнти малюють 4 години у різній тематиці та під різні форми. Композиція – площинна і виконується не олівцем, а гелевими ручками або тушшю. Усі роботи зашифровані, тож ми не знаємо, кого ми перевіряємо», - розповідає завідувач кафедри архітектури та дизайну Оксана Пасічник.

Вона ж відзначає, що цього року чимало студентів зареєструвалися на творчий конкурс і з кожним днем кількість учасників випробування збільшується. Тим паче, додає Оксана Пасічник, що ОП «Дизайн (Графічний дизайн)» - нова і передбачає цікаву навчальну програму із новими дисциплінами.

вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023

Про те, які випробування чекають на вступників за спеціальністю «Фізична культура і спорт» розповідає завідувач кафедри фізичної культури спорту та здоров’я Володимир Ковальчук.

«Після створення електронного кабінету, наші абітурієнти реєструються на здачу творчого конкурсу. Він включає в себе 4 види контрольних нормативів: біг на дистанцію 100 м; стрибок в довжину з місця; нахил  тулуба вперед з положення сидячи (гнучкість); підтягування на високій перекладині (хлопці); піднімання тулуба з положення лежачи (дівчата). У програмі є таблиця результативності, з якою могли ознайомитися всі абітурієнти. Водночас, кожен із вступників має можливість отримати по 25 балів за кожне випробування, таким чином набираючи максимальну оцінку для успішної здачі творчого конкурсу», - каже завідувач кафедри.

вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023