На факультеті бізнесу та права відбулася презентація другого сезону «Школи бізнесу та права».

ФБП

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор університету, професор Ірина Вахович. Вона наголосила, що пріоритетним завданням науковців ЛНТУ є навчити студентів бути не найманими працівниками, а успішними власниками свого бізнесу. Окрім того, основним напрямом є розвиток таких навичок, які допоможуть молоді генерувати нові креативні ідеї та втілювати їх у життя, реалізовувати власні мрії, які згодом працюватимуть на них самих.

ФБП ФБП

Одночасно, декан факультету бізнесу і права Любов Ковальська розповіла, що цьогоріч до участі в школі бізнесу і права зареєструвалися 59 студентів, які представляють усі факультети ЛНТУ різних освітніх програм.

«Ви, як учасники школи бізнесу та права, є творчими, активними, амбітними та мотивованими здобувачами, які прагнуть стати власниками бізнесу та змінити своє життя і життя нашої України. Тому ми віримо у вас, віримо у ваші мрії та бізнес-ідеї, які будуть успішно реалізовані в майбутньому», - наголосила декан.

ФБП ФБП ФБП ФБП

Під час першої зустрічі учасників другого сезону Школи бізнесу і права, присутнім розповіли про тематичні напрями Школи, наукових наставників та формат роботи її учасників.

Загалом, школа бізнесу і права покликана навчити молодь:

-реалізувати власну бізнес-ідею;

-зареєструвати та створювати власний бізнес;

-стати успішним підприємцем;

-отримувати прибуток в турбулентних умовах сьогодення;

-вдало інвестувати та отримувати з цього вигоду.