В ЛНТУ – студентська конференція щодо розвитку фізкультури і спорту в закладах освіти

28 травня, у Луцькому НТУ відбулася масштабна студентська науково-практична конференція «Перспективи розвитку фізичної культури і спорту в закладах освіти». Захід організований кафедрою фізичної культури, спорту та здоров’я та приурочений Дню науки України.

На конференції виступили із доповідями 23 студенти різних курсів та спеціальностей. За словами доцента кафедри Світлани Мельник, цього року захід набув особливих масштабів, адже зібрав наукові роботи студентів різних спеціальностей на дуже важливі та актуальні теми.

Так, основними напрямками досліджень були фізичні якості, витривалість, сила, спритність та функціональні можливості організму, а також психофізіологічні якості (вольові, особливості нервових процесів спортсменів, які проходять під час професійної спортивної діяльності).

«Наступного року ми плануємо розширитися до Всеукраїнського рівня та залучити учасників з інших ЗВО. Всі роботи дійсно варті уваги, вони цікаві та актуальні. Все-таки фізична культура і спорт є незамінним засобом для того, щоб розширювати і розвивати функціональні можливості свого організму. Ми вітаємо усіх студентів з тим, що вони проявили наукову обізнаність та підготували цікаві доповіді. Більшість студентів – першокурсники, тому для них це важливий крок у подальшій науково-дослідній діяльності», - зазначає Світлана Мельник.

Участь у конференції взяли члени організаційного комітету, а це проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний, декан ФЦОСТ Галина Герасимчук, завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук. Вони висловили підтримку студентам у наукових починаннях та побажали гарного настрою, успішних доповідей і подальшого розвитку в обраній професійній діяльності.

Після жвавого обговорення актуальних тем та представлення наукових робіт, учасників конференції відзначили відповідними сертифікатами. Крім того, члени оргкомітету визначили три найкращі роботи: «Шляхи корекції негативних психічних та психофізіологічних станів спортсменів» (Адріана Петрук, ФК-11); «Сучасний стан фізичної підготовленості студентів та основи здорового способу життя молоді» (Богдана Черняк, МО-12); «Дослідження проблеми використання допінгу» (Марія Бандура, ФК-11).

Відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1879559465531428