Учбово-лабораторний навчальний корпус ЛНТУ, у якому знаходився Факультет бізнесу та права, з початку повномасштабної війни звільнили для Донецького національного технічного університету. Там саме відбувається реконструкція в рамках інвестиційного проекту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Проект реалізовується за сприяння Луцької міськради та міського голови Ігоря Поліщука.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

Хід виконання робіт за проектом прийшли оцінити мер міста Ігор Поліщук та ректор ЛНТУ Ірина ВаховичКрім того, генеральний директор «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха продемонстрував генплан будівництва, технічну документацію та проекти візуалізації приміщень, а також провів своєрідну «екскурсію» об’єктом.

ФОТОФОТОФОТО

У будівлі передбачається створення гуртожитку для внутрішньо переміщених студентів та викладачів ЛНТУ (наразі таких осіб 60). Тут будуть і смарт-квартири, і кімнати по типу гуртожитку, які розраховані на 2, 3 і 4 осіб. Загалом приміщення розраховано на 180 місць.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

За словами Ірини Вахович, проект відповідає усім нормам, зокрема, що стосується інклюзивності, системи оповіщення в надзвичайних ситуаціях, наявності підвального приміщення тощо.

«Загалом гуртожиток розрахований на 180 осіб та міститиме: 54 кімнати (з яких 8 – інклюзивні); 7 кімнат поліпшеного планування; 8 смартквартир; 16 загальних кухонь та 14 загальних санвузлів (з яких 2 – інклюзивні)», - зауважує ректор.

ФОТОФОТО

ФОТО

Загальний бюджет проекту становить понад півтора мільйона євро грантових коштів. Роботи йдуть доволі активно. Підрядник запевняє, що в липні, роботи будуть завершені і можна буде готуватися до заселення. Реконструкція передбачає і ремонт кімнат, і меблі, і побутову техніку.