Триває обговорення проєкту освітньої програми «Деревообробні та меблеві технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність 187 Деревообробні та меблеві технології. Чергова зустріч з роботодавцями відбулася на приватному підприємстві з виробництва ламелі – обрізної дубової дошки, що використовується як сировина для виготовлення паркетної дошки.

Галузеве машинобудування

Виконавчий директор підприємства Віктор Шляховий ознайомив викладачів кафедри лісового господарства – Олександра Герасимчука, Юрія Шимчука та Леоніда Дацюка з технологічним процесом та виробничими обладнанням підприємства. Зокрема, він зазначив, що обладнання підприємства, яке складається з стрічкопилкового верстату LT40 виробництва компанії Wood-Mizer, поздовжнього та торцювальних верстатів, дизельного навантажувача цілком достатньо для реалізації технологічного процесу виготовлення ламелі.

Галузеве машинобудування Галузеве машинобудування

Важливою умовою ефективного виробництва є наявність висококваліфікованих, зацікавлених у кінцевому результаті своєї діяльності працівників. В цьому контексті виробництво зацікавлене у підготовці фахівців Луцьким національним технічним університетом. Зокрема, в освітній програмі «Деревообробні та меблеві технології», на думку Віктора Шляхового, особливу увагу потрібно було б звернути на практичне засвоєння технології лісопильно-деревообробного виробництва та конструкції деревообробного устаткування.

Галузеве машинобудування

Своєю чергою, викладачі кафедри лісового господарства наголосили, що відкриття освітньої програми «Деревообробні та меблеві технології» в ЛНТУ буде сприяти розвитку в Волинській області виробництв з більшою доданою вартістю, що забезпечать більш глибоку переробку деревної продукції, а також повну переробку її відходів.

Цікава дискусія завершилася дружнім фото та домовленістю про подальшу співпрацю.