На даний час важливе значення має використання у сфері економіки та бухгалтерського обліку інформаційних систем, які не заангажовані будь-якою співпрацею з країною-агресором.

В ЛНТУ у навчальному процесі з підготовки економістів, бухгалтерів та управлінців персоналом з початку війни принципово використовують у навчальному процесі лише українські та іноземні інформаційні системи, які не пов’язані з країною-агресором.

ЕкономікаЕкономіка

До сучасних суто українських інформаційних систем з комплексної автоматизації головних процесів управління підприємством, які успішно розвиваються на розширюють частку на вітчизняному ринку, відноситься система МАСТЕР, яка поширюється компанією МАСТЕР: СТРІМ - https://masterbuh.com/

29 лютого 2024 року відбулося підписання договору про співпрацю між ЛНТУ та компанією МАСТЕР: СТРІМ.

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович відзначила, що співпраця з українським розробником програмного забезпечення буде дуже важливою для набуття здобувачами усіх рівнів необхідних компетентностей, що дозволить їм надалі бути конкурентоспроможними на ринку праці.

ЕкономікаЕкономіка

Начальник комерційного відділу ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ» Ірина Дехтярук, а також спеціаліст служби підтримки Ольга Бондар відзначили важливість налагодження співпраці з ЛНТУ та розповіли про переваги програмних продуктів компанії, зокрема про галузеві рішення, які використовуються підприємствами, установами і організаціями, окремими закладами вищої освіти.

Присутні на зустрічі завідувач кафедри економіки Олександр Шубалий та в.о. завідувача кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна відзначили, що у навчальному процесі важливо використовувати програмні продукти, які пропонує компанія, зокрема MASTER Бухгалтерія, MASTER Зарплата і кадри, MASTER Документообіг, а також галузеві рішення.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Сторони обговорили напрями подальшої взаємовигідної співпраці. Зі свого боку дякуємо керівництву компанії ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ» за соціальну відповідальність бізнесу у напряму надання на безкоштовній основі програмних продуктів для використання у навчальному процесі ЛНТУ.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий