Голос арабських та африканських бойових видів спорту на UAE Warriors, EFC Worldwide, World Combat Games, Lion Fight, Fera Championship та Versus MMA почують студенти та викладачі ЛНТУ наживо під час онлайн –зустрічі із Simon Stephens.

Зустріч відбудеться 8 грудня о 13:20 в аудиторії 1 (головний корпус ЛНТУ).

Журналістика

Відзначений міжнародними нагородами коментатор бойових видів спорту, ведучий, продюсер і письменник зустрінеться зі студентами-журналістами та спортсменами ЛНТУ, а також викладачами, аби розповісти про особливості роботи коментатора, здобуття професійних навичок та можливості побудови кар’єри.

Організатори зустрічі: факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій; кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я; асистент кафедри та чемпіонка світу із боксу сават Анастасія Коновальчук.

Simon Stephens наразі є голосом 5 промоушенів з бойових видів спорту, має великий досвід роботи з міжнародними новинними та спортивними мережами, запустив 4 телевізійні канали на 4 окремих континентах. Серед клієнтів - Fox Sports, MTV, Sky, Time Warner, UFC, ITV, Canal+ та інші. Автор міжнародних публікацій із досвідом роботи в зонах конфліктів, досвідчений ведучий, керівник та редактор відділу новин.