2 листопада о 14.50 в ауд. 2 відбудеться зустріч із Олексієм Єленковим - засновником проекту «Генерація87», автором і ментором навчальних курсів з риторики, фінансової грамотності, лідерства.

Зустріч

12 років досвіду публічних виступів - ведучий на телебаченні, спікер та лектор бізнес тренінгів та семінарів.

«Генерація87» займається розробкою та реалізацією навчальних програм для дітей, підлітків і дорослих. У київських приватних школах («ThinkGlobal», «AstorSchool») реалізовані кейси  - «Спілкуйся вільно. Ази риторики», «Бізнес і лідерство», «Фінансова грамотність», «Тележурналістка».

Найпопулярніший курс серед дорослих - це мистецтво риторики. Це не дивно, бо вміння організовано і впевнено спілкуватися потрібне і людям з бізнесу і лідерам, і навіть журналістам...

На майстер-класі йтиметься про те, як виявляти свої сильні сторони і як їх розвивати в сучасних реаліях студентського життя.

Без ілюзії і без подвійних стандартів!

Організатори заходу - доцент кафедри компʼютерних наук Юрій Лукʼянчук та доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Юлія Повстяна.