На території Луцького національного технічного університету сьогодні «кипіла» робота. Адміністрація, викладачі, працівники та студенти ЗВО стали учасниками екотолоки.

ТолокаТолокаТолокаТолокаТолока

Колектив університету долучився до прибирання території навчального закладу, готували землю до засадження клумб, підмітали доріжки, прибирали територію від будівельного сміття після ремонтних робіт, обкопували кущі та дерева і наводили лад на усій території закладу.

ТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолока

По-справжньому посприяла погода, адже із яскравим сонячним промінням та у великій згуртованій команді працювалося веселіше та натхненніше. Таким чином, ми долучилися до загальноміської толоки під назвою «Весна наДії» і продемонстрували, що комфорт та благоустрій залежить від нас.

Дякуємо усім, хто долучився до акції, ви провели надзвичайну роботу!

ТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолокаТолока