На факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій, на кафедрі фізичної культури, спорту та здоров‘я провели студентську олімпіаду «Теорія і методики фізичного виховання».

Захід відбувається уже третій рік поспіль і сьогодні випробовували свої сили та знання у сфері фізичного виховання та змагалися у трьох етапах здобувачі другого, третього та четвертого курсів. У ролі вболівальників виступили першокурсники.

Окрім студентів ЛНТУ, цьогоріч участь у заході взяли й здобувачі спеціальностей «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (фізична культура)» Академії рекреаційних технологій і права.

олімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіада

Побажала студентам успіхів декан ФЦОСТ Галина Герасимчук, зазначивши, що саме теорія і методика дає поштовх до розвитку фізичного виховання:

«Я вдячна вам, що сьогодні ви долучилися до олімпіади. Бажаю вам успішного проходження тестів і креативних завдань. Теорія і методика - одна із основ всіх освітніх компонентів, які ви вивчаєте. Саме цей предмет дає поштовх до розвитку фізичного виховання і в майбутньому, будучи спеціалістом в обраній сфері, всі методи і засоби ви повинні знати, як ніхто. Сьогоднішній захід - це невеликий крок, аби перевірити себе, крок, який ви здолаєте успішно. Я бажаю вам перемоги, бо це теж свого роду змагання, і бажаю в подальшому, впровадити ці знання у своїй професійній діяльності. Продовжуйте брати участь в олімпіадах вищих рівнів, пробуйте свої сили на ширших теренах і у вас обов’язково все вдасться».

олімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіада

Курував захід доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Ігор Бакіко. Він розповів студентам, яким чином відбуватиметься олімпіада, які завдання їм необхідно виконати та як оцінюватимуть учасників.

Відтак, студенти повинні виконати три основні завдання: аналіз відкритого уроку фізкультури; розв’язання тестів, що складаються із 30 питань та вирішення педагогічної ситуації, яку кожен учасник повинен витягнути у білеті.

олімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіада

Обиратимуть кращих шляхом оцінювання членами журі. Тож призові місця та почесні грамоти отримають троє кращих, а також заохочувальними призами відзначать трійку найбільш перспективних студентів.

олімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіада

олімпіадаолімпіадаОлімпіадаОлімпіадаОлімпіадаОлімпіадаОлімпіадаОлімпіадаОлімпіадаОлімпіада